II miejsce w kategorii Małe Przedsiębiorstwa w rankingu Diamenty Forbesa 2014

Spółka Globals II Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy Umbrella zajęła II miejsce w kategorii Małe Przedsiębiorstwa w rankingu Diamenty Forbesa.

Szanowni Państwo,
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Spółka Globals II Sp. z o.o. wchodząca w skład grupy Umbrella (www.umbrellaholding.pl) zajęła II miejsce w kategorii Małe Przedsiębiorstwa w rankingu Diamenty Forbesa.

Od 8 lat magazyn Forbes przeprowadza analizę przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość. W roku 2014 do grona Diamentów Forbesa nominowanych zostało ponad 2 tys. przedsiębiorstw. Spółka Globals wchodząca w skład grupy Umbrella zajęła II miejsce w kategorii Małe Przedsiębiorstwa na terenie woj. mazowieckiego oraz V miejsce w rankingu ogólnopolskim. W naszej kategorii (wielkości sprzedaży od 5 do 50 mln zł) nominowanych zostało 1452 firmy. Dwie pozostałe kategorie do przedsiębiorstwa w przedziale 50-250 M PLN oraz powyżej 250 M PLN (łącznie 637 firm).

Jednocześnie chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować naszym Klientom, Partnerom oraz Współpracownikom za okazane zaufanie. Pracownikom zaś za ciężką pracę na co dzień oraz dbanie o wizerunek, który wpływa na budowanie pozycji rynkowej naszej firmy.


Słowo od Pana Jacka Pochłopień- zastępca redaktora naczelnego magazynu Forbes:

Gdyby poszukać wspólnych cech menedżerów zarządzających przedsiębiorstwami najszybciej zwiększającym swoją wartość, jakie znalazły się w ósmym już zestawieniu przygotowanym przez Bisnode D&B Polska i Forbes, na pierwszy plan wybija się odwaga. Najlepsi zastanawiają się, jak powiększać udział w rynku, zdobywać nowych klientów, inwestować, racjonalizować wydatki. Czy łatwo byłoby im odnosić sukcesy gdyby myśleli głównie o tym, by tracić jak najmniej, a z cięcia kosztów uczynić jedynie słuszne hasło? W parze z odwagą idzie zazwyczaj otwartość na nowe szanse, bo to, co jeszcze wczoraj było niemożliwe, dziś, również za sprawą nowoczesnych technologii staje się realne. Warto poznać bliżej Diamenty Forbesa, a są w tym gronie wielkie i małe, zagraniczne i polskie, również przedsiębiorstwa rodzinne, oraz ich pomysły na sukces.
Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie: http://diamenty.forbes.pl/


Zestawienie dla Polski i woj. mazowieckiego:

Umbrella Holding działa na terenie całej Polski Jesteśmy w ponad 500 lokalizacjach!
Przejdź do interaktywnej mapy i sprawdź gdzie znajduje się nasz najbliższy oddział.