Inwentaryzacja

Umbrella HR świadczy usługi polegające na stwierdzeniu faktycznego istnienia posiadanych środków trwałych, ustaleniu ich liczby oraz sprawdzeniu klasyfikacji i oznaczenia.

Inwentaryzacja środków trwałych przeprowadzana jest na podstawie bazy danych Klienta i istniejących kodach kreskowych. W przypadku braku wymaganych kodów kreskowych oferujemy wygenerowanie nowych na podstawie obowiązującego wzoru. Jeśli nie istnieje żaden spis posiadanego wyposażenia nasi pracownicy zaproponują wybór optymalnej metody inwentaryzowania środków trwałych.


W zależności od Państwa wymagań wykonujemy inwentaryzację następującymi metodami:

  • metodą tradycyjną na arkuszach spisowych,
  • metodą tradycyjną ze wsparciem informatycznym polegającym na stworzeniu dodatkowo elektronicznej bazy danych zapisanej w arkuszu kalkulacyjnym,
  • metodą elektroniczną polegającą na oznakowaniu kodami kreskowymi składników majątku i wprowadzeniu ich do bazy danych za pomocą czytników kodów kreskowych.

Nasze usługi łączą w sobie tradycyjne, drobiazgowe podejście do procesu inwentaryzacji i wykorzystanie najnowszych urządzeń oraz innowacyjnego oprogramowania.

W naszej dyspozycji znajdują się wykwalifikowane zespoły spisowe gotowe podjąć każde zlecenie. Analiza potrzeb, poparta szczegółowymi konsultacjami, sprawia, że praca przebiega sprawnie, dynamicznie i efektywnie.

Umbrella Holding działa na terenie całej Polski Jesteśmy w ponad 500 lokalizacjach!
Przejdź do interaktywnej mapy i sprawdź gdzie znajduje się nasz najbliższy oddział.