Proces rekrutacji

Umbrella HR jest dostawcą usług z obszaru rekrutacji i selekcji pracowników specjalizująca się w kompleksowej realizacji projektów dla partnerów biznesowych do pracy stałej, pracy tymczasowej oraz na kontrakt. Oferujemy usługi w zakresie rekrutacji na stanowiska specjalistyczne, średniego oraz wyższego szczebla.

Wyróżnia nas unikalny system pozyskiwania wykwalifikowanych ekspertów w rożnych sektorach rynku pracy m.in.: finanse, retail, produkcja, IT, administracja, sprzedaż, marketing. W naszych działaniach opieramy się głównie na poszukiwaniach bezpośrednich. Efektywnie i skutecznie wspieramy klientów poprzez indywidulane podejście do każdego projektu. Działamy profesjonalnie i dyskretnie.

Wysoki poziom świadczonych przez nas usług jest oparty na doświadczeniu, wiedzy eksperckiej oraz znajomości rynku pracy. Nasze dotychczasowe działania pozwoliły nam stać się zaufanym partnerem biznesowym dla naszych klientów i cenionym doradcą dla kandydatów.


Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalizm
  • Dyskrecja
  • Szybkość w działaniu

W nasze działania wpisane jest indywidualne podejście do każdego klienta. Oferta jest każdorazowo przygotowywana w odpowiedzi na potrzeby konkretnej firmy co przekłada się również na naszą elastyczność . W zależności od oczekiwań klienta dobierane są odpowiednie narzędzia i metody działania. Projektujemy każde działania poszukiwań uwzględniając przy tym oczekiwania klienta, analizę rynku oraz specyfikę stanowiska. Wszelkie dane dot. konkretnego projektu, klienta oraz kandydata są traktowane z najwyższą poufnością.


Etapy procesu rekrutacyjnego

  1. Analiza rynku oraz obszarów poszukiwań potencjalnych kandydatów.
  2. Wybór odpowiedniej metody rekrutacyjnej pod konkretny projekt.
  3. Etap rekrutacji – użycie optymalnej metody (baza kandydatów, networking, direct search, ogłoszenia internetowe- media).
  4. Preselekcja- identyfikacja kandydatów, rozmowy telefoniczne.
  5. Selekcja - rozmowy z kandydatami, przedstawianie profili kandydatów oraz referencji.
  6. Etap finalizacji – ostatnie etapy spotkań kandydatów u klineta.

Średni czas trwania projektu do 3 tygodni.

Umbrella Holding działa na terenie całej Polski Jesteśmy w ponad 500 lokalizacjach!
Przejdź do interaktywnej mapy i sprawdź gdzie znajduje się nasz najbliższy oddział.