Nasze usługi

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Harum veniam enim nulla sit sed quae, quisquam est illum eligendi sunt ratione quam quasi iure veritatis delectus hic repellat quos minima.

Usługi dla biznesu

Ochrona fizyczna
Ochrona
fizyczna

Jedną z podstawowych usług świadczonych przez umbrella Security jest zabezpieczenia obiektu przez pracowników ochrony fizycznej.

Ochrona osobista
Ochrona
osobista

Świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi ochrony osobistej. Naszym zadaniem jest zawsze zapewnienie bezpieczeństwa i nietykalności osobistej.

Zabezpieczenia techniczne
Zabezpieczenia
techniczne

Elektroniczne oraz mechaniczne systemy zabezpieczeń są gwarancją bezpiecznego funkcjonowania każdego obiektu.

Patrole Interwencyjne
Patrole
Interwencyjne
 

Niezwykle skutecznym i najtańszym sposobem zabezpieczenia mienia, stosowanym obecnie na całym świecie, jest monitorowanie systemów sygnalizacji włamania i napadu.

Monitoring Obiektów Stałych
Monitoring
Obiektów Stałych

Monitorowanie systemów alarmowych polega na przyjęciu sygnału pochodzącego z lokalnego systemu alarmowego, a następnie reakcji, w postaci wysłania patrolu interwencyjnego.

Audyt Bezpieczeństwa
Audyt
Bezpieczeństwa

Audyt bezpieczeństwa jest to złożony proces analityczny polegający na ocenie aktualnego stanu bezpieczeństwa obiektów, mienia i procesów danej organizacji oraz wypracowaniu bardziej optymalnego rozwiązania.

Monitoring obiektów ruchomych – GPS
Monitoring obiektów
ruchomych – GPS

Wykorzystywany przez Umbrella Security system monitorowania obiektów ruchomych pozwala na określenie pozycji pojazdu po odebraniu sygnału alarmowego.

Konwoje
Konwoje
 

Usługi Konwojowania wartości realizujemy poprzez naszych partnerów i podwykonawców. Posiadamy stałe umowy współpracy na podstawie których zlecamy usługę.

Usługi dla klienta indywidualnego

Monitoring Obiektów Stałych
Monitoring
Obiektów Stałych

Monitorowanie systemów alarmowych polega na przyjęciu sygnału pochodzącego z lokalnego systemu alarmowego, a następnie reakcji, w postaci wysłania patrolu interwencyjnego.

Monitoring satelitarny pojazdów (GPS)
Monitoring satelitarny
pojazdów (GPS)

Wykorzystywany przez Umbrella Security satelitarny system monitorowania obiektów ruchomych pozwala na określenie pozycji pojazdu po odebraniu sygnału alarmowego.

Umbrella Holding działa na terenie całej Polski Jesteśmy w ponad 500 lokalizacjach!
Przejdź do interaktywnej mapy i sprawdź gdzie znajduje się nasz najbliższy oddział.